Do góry

WSPÓŁPRACA

Loteczki.pl to najbardziej pozytywny, prawdziwy i inspirujący blog parentingowo-lifestylowy, w którym poczujesz się jak u siebie, a do tego spotkasz się z prawdziwym profesjonalizmem.

Tematyką bloga jest głównie macierzyństwo, rozwój i wychowanie dzieci, a także to co dla mnie autorki tego bloga jest bardzo ważne, kreatywne i radosne spędzanie czasu z dziećmi. Bardzo często spotkasz tu teksty edukacyjne, ale także szeroko pojęty lifestyle, ponieważ nie da się ukryć, że bycie pełnoetatową mamą niesie szereg innych wyzwań, którymi z chęcią dzielę się z moimi czytelnikami. Pokazując im jak być i co więcej czuć się piękną i szczęśliwą kobietą, która kocha swoje dzieci, życie i miejsce, w którym żyje.

Wkrótce czeka nas urządzanie domu, więc tematyka bloga poszerzy się bardzo silnie o dział wnętrzarsko-remontowy dotyczący już nie tylko pokoi dziecięcych, ale również całego wystroju domu.

Współpraca z nami oznacza, że Twoja firma i oferowane przez Ciebie produkty są najwyższej jakości, ponieważ tylko takimi produktami lubię otaczać siebie i swoich bliskich.

Zapraszam do współpracy na najwyższym poziomie.

Napisz na kontakt@loteczki.pl

OPCJE WSPÓŁPRACY

  1. Tekst sponsorowany na blogu
  2. Wpisy w kanałach Social Media
  3. Testy produktów
  4. Filmy dedykowane marce/produktowi
  5. Konkursy
  6. Eventy, konferencje
  7. Podróże
  8. Sesje fotograficzne