Do góry

Kilka słów o mnie...

loteczki

Witaj u mnie!

Mam na imię Karolina. W pierwszej kolejności zawsze uważam, że jestem kobietą z głową pełną marzeń i planów, ambitną i kreatywną, podchodzącą do życia z pasją i uwielbieniem do piękna. Do niedawna pędziłam każdego dnia do pracy w korporacji i uwielbiałam swoją pracę w finansach.

Teraz jestem mamą przeuroczej dwójki i to wokół nich skupia się mój świat. Dzieci są moją wielką miłością i okazało się również, że olbrzymią pasją. Tematyka wychowania, kreatywnego spędzania wspólnego czasu, rozwój dzieci, moda i nasze wnętrza są moim motorem napędowym, a każdego dnia moja głowa generuje multum nowych pomysłów na inspirowanie siebie i innych ludzi, stąd chęć stworzenia bloga. Macierzyństwo jest dla mnie pasjonujące i zazwyczaj widzę je w jasnych kolorach. Zdaję sobie sprawę z wielu trudów i potrafię je mądrze i spokojnie rozwiązywać, a co więcej dawać dużo wsparcia tym, którzy tego potrzebują. Zarażam spokojem i pozytywnym nastawieniem do życia i świata.

Do tego pakietu jestem przecież też żoną, więc zapewne nie raz przeczytacie nieco o moim podejściu do relacji damsko-męskich ;)

Może czasem pomyślicie, że jestem optymistką, ale od razu Wam powiem, że głównie jestem realistką, która lubi dobrze i spokojnie żyć. Kocham swoje życie, podróżowanie, planowanie nowych wyzwań i ich realizowanie.

Aktualnie pracuję nad spełnieniem swojego marzenia o pięknym uwiecznianiu codzienności, emocji i chwil za pomocą fotografii, a także nad stworzeniem w tym miejscu, będącego moją przestrzenią- miejsca dla ludzi z pasją, kochających kreatywne spędzanie czasu i mądre rodzicielstwo.

Popularne wpisy